kandydatów

Etat Mechanik – Kierowca

Firma: ELBUD Katowice Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Elbud Katowice Sp. z o.o. to firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik – Kierowca
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • prowadzenie pojazdów mechanicznych
  • okresowe przeglądy oraz naprawa pojazdów ciężarowych i naczep
  • dbanie o terminowość napraw i wysoką jakość usług
  • usuwanie usterek i awarii
  • obsługa urządzeń warsztatowych
Wymagania:
  • ważne prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
  • znajomość dotycząca układów pneumatycznych i hydraulicznych w pojazdach ciężarowych, naczepach i przyczepach
  • znajomość podstaw napraw pojazdów samochodowych
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dbanie o powierzone mienie
Dodatkowym atutem będzie:
  • posiadanie uprawnień do obsługi żurawi samojezdnych
Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki finansowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szansę na wdrożenie własnych pomysłów w celu rozwoju i polepszenia jakości usług
  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, pakiet sportowy (karty MultiSport)
  • możliwość ubezpieczenia pracownika i członków rodziny

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładc BEZPIECZEŃSTWO.