kandydatów

Etat Kierownik Projektu

Firma: ELBUD Katowice Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Elbud Katowice Sp. z o.o. działa w sektorze budownictwa elektroenergetycznego zajmującym się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć. Przez okres swojego istnienia wybudował lub zmodernizował kilkanaście tysięcy kilometrów linii oraz kilkaset stacji o napięciu 110 kV, 220 kV i 400 kV zlokalizowanych na terenie całej Polski. Ponad 75-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym. Elbud Sp. z o.o. to również ludzie – osoby z pasją, dążące do rozwoju zarówno firmy, jak i pracujące nad rozwojem osobistym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem
  • Prowadzenie prognoz kosztów i fakturowania klientów w rozbiciu na miesiące, umożliwiających raportowanie wyników finansowych oraz postępu prac w prowadzonych projektach
  • Kontrola i zarządzanie wydatkami w projekcie
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem
  • Koordynacja wykonywanych prac oraz podwykonawców
  • Reprezentowanie Firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub pokrewne
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Projektu w branży energetycznej budowy/ przebudowy/ modernizacji linii lub stacji WN i NN
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, organizacji pracy, orientacja na jakość i rezultat
  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu z zarządzania projektami
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania działalności Firmy w obszarze zarządzania projektami
  • Udział w szkoleniach merytorycznych
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym
  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie
  • Udział w dużych projektach w sektorze energetycznym
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, sportowy oraz możliwość ubezpieczenia pracownika i członka rodziny

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładc BEZPIECZEŃSTWO.