kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Administracji

Firma: ELBUD Katowice Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Elbud Katowice Sp. z o.o. działa w sektorze budownictwa elektroenergetycznego, zajmującym się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć. Przez okres swojego istnienia wybudował lub zmodernizował kilkanaście tysięcy kilometrów linii oraz kilkaset stacji o napięciu 110 kV, 220 kV i 400 kV zlokalizowanych na terenie całej Polski. Ponad 75-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym. Elbud Sp. z o.o. to również ludzie – osoby z pasją, dążące do rozwoju zarówno firmy, jak i pracujące nad rozwojem osobistym.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Administracji
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Rejestracja dokumentów w systemie elektronicznym i koordynowanie obiegu korespondencji pocztowej, przegotowywanie korespondencji wychodzącej,
  • Współpraca z kurierami (rejestracja, dystrybuowanie, przygotowanie paczek, zamawianie kuriera),
  • Przygotowywanie pism, zestawień i statystyk,
  • Profesjonalna obsługa Klientów, Kontrahentów oraz Najemców,
  • Obsługa sekretariatu Zarządu w ramach zastępstwa,
  • Prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych,
  • Współpraca z serwisem sprzątającym oraz ochroną obiektu,
  • Dbanie o estetykę biura i wizerunek firmy,
  • Łączenie rozmów telefonicznych i udzielanie niezbędnych informacji,
  • Przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych,
  • Wystawianie faktur za najem oraz za zużycie mediów dla Najemców.
Wymagania:
  • Minimum 12-miesięczne doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich lub administracyjnych (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - Outlook, Word, Excel, Power Point (warunek konieczny),
  • Znajomość elektronicznego obiegu dokumentów oraz systemów elektronicznego nadawania przesyłek (warunek konieczny),
  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • Komunikatywność,
  • Skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów,
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w szkoleniach merytorycznych,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej, pakietu sportowego,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładc BEZPIECZEŃSTWO.