kandydatów

Etat Inżynier ds. geologii

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Jaworzno

Dla cenionego producenta poszukujemy osoby, która podjęłaby się koordynowania projektów geologiczno-górniczych, mających na celu pozyskanie złóż surowców. Firmę cechuje wysoka kultura organizacyjna, oferuje stabilne zatrudnienie i konkurencyjne warunki pracy.

Inżynier ds. geologii
Miejsce pracy: Jaworzno
Nr ref.: 4/2022/AM/IG/J
Główne zadania:
  • poszukiwanie, ocena i analiza złóż surowców pod kątem możliwości ich wykorzystania i opłacalności wydobycia,
  • koordynowanie projektów geologiczno-górniczych,
  • koordynowanie procesów związanych z planowaniem górniczym i przestrzennym, podejmowaniem decyzji środowiskowych, uzyskaniem koncesji,
  • udział w procesach inwestycyjnych uruchamiania odkrywkowych zakładów górniczych,
  • udział w badaniach geologicznych i nadzór nad niezbędną dokumentacją,
  • współpraca w ramach międzynarodowego zespołu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (geologia, hydrogeologia, górnictwo, geofizyka lub inne pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów geologicznych lub górniczych,
  • umiejętność modelowania geologicznego,
  • umiejętność współpracy z podwykonawcami (firmami, instytucjami i pracownikami geologicznymi i górniczymi),
  • znajomość programów GIS / CAD,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa geologicznego i górniczego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy w biurze i terenie,
  • prawo jazdy kat. B
Korzyści:
  • praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • reprezentowanie czołowego producenta,
  • udział w licznych rozwojowych projektach,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne i dynamiczne środowisko pracy,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • zdobywanie wszechstronnej wiedzy i unikatowego doświadczenia,
  • dodatkowe benefity (comiesięczne premie, prywatna opieka medyczna).

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.