kandydatów

Etat Inżynier Konstruktor (maszyn i urządzeń)

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Tychy

Poszukujemy osoby na stanowisko projektant maszyn i urządzeń dla przemysłu, chętnej do podjęcia współpracy z firmą o wieloletnim doświadczeniu i silnej pozycji na rynku. Chętnie przedstawimy pracodawcę podczas rozmowy telefonicznej – zainteresowanych prosimy o przesłanie danych kontaktowych.

Inżynier Konstruktor (maszyn i urządzeń)
Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: 04/2022/AM/K/T
Główne zadania:
  • konstruowanie maszyn i urządzeń (głównie dla firm produkcyjnych przemysłu ciężkiego),
  • opracowanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z klientem.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (np. mechanika, budowa maszyn),
  • znajomość AutoCad, Inventor lub Solid Works,
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa maszyn.
Korzyści:
  • zatrudnienie w perspektywicznej branży i renomowanej firmie,
  • rozwój umiejętności poprzez pracę z zaawansowanymi technologiami,
  • dostęp do unikatowych rozwiązań, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • zgrany zespół.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.