kandydatów

Etat Kierownik Restauracji

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Ruda Śląska

Kierownik Restauracji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr ref.: 09/2022/MR/AM
Główne zadania:
  • dbanie o zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez obiekt,
  • nadzorowanie zespołu i zapewnianie serwisu zgodnego ze standardami marki,
  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji,
  • udział w organizacji i obsłudze imprez, eventów, wydarzeń,
  • szkolenie i rozwijanie zespołu,
  • współtworzenie budżetu restauracji i kontrola nad jego realizacją,
  • analiza potrzeb gości lokalu,
  • analiza trendów rynkowych oraz lokalnej konkurencji,
  • zapewnienie terminowych rozliczeń finansowych, sporządzanie raportów,
  • dbanie o przestrzeganie przepisów.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień ekonomicznych i prawnych z zakresu działania restauracji,
  • umiejętności kierownicze i organizacyjne,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacje z gośćmi,
  • duch pracy zespołowej,
  • decyzyjność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawa jazdy kat. „B”.
Korzyści:
  • stabilne zatrudnienie,
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość kreowania wyjątkowego miejsca,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do studiów i kursów językowych,
  • dofinansowanie do urlopu,
  • pakiet sportowy,
  • ubezpieczenie na życie.

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.