kandydatów

Etat Ślusarz

Firma: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Będzin

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac ślusarskich takich jak cięcie, szlifowanie, wiercenie, składanie itp. wielkogabarytowych konstrukcji stalowych,
  • zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych robót.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min.3 lata
  • wiedza techniczna,
  • znajomość dokumentacji technicznej / warsztatowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność sczepiania MAG, obsługa palnika tlen-propan
  • lojalność i umiejętność zachowania poufności,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • dodatkowy atut: doświadczenie przy wykonywaniu mostowych konstrukcji stalowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej
  • pozycji na rynku,
  • pracę przy ambitnych projektach,
  • pracę na terenie WKS BANIMEX - Będzin.