kandydatów

Etat Spawacz

Firma: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Będzin

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Będzin, Łagisza

Zakres obowiązków:
  • Spawanie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych metodami:
    • 121 spawanie łukiem krytym – mile widziane,
    • 135 spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazu aktywnego (MAG)
    • 136 spawanie drutem proszkowym w osłonie gazu aktywnego
  • Montaż wielkogabarytowych konstrukcji stalowych zgodnie z harmonogramem robót i dokumentacją techniczną,
  • Przestrzeganie technologii procesów wykonawczych stosowanych w spółce,
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych robót.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze – mile widziane,
  • Biegła znajomość dokumentacji budowlanej i technicznej/ warsztatowej,
  • Znajomości specyfiki konstrukcji stalowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Lojalność i umiejętność zachowania poufności,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Dodatkowy atut: doświadczenie w spawaniu konstrukcji mostowych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach budowlanych
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport.