kandydatów

Etat Kontroler Jakości – badania VT

Firma: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Będzin

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kontroler Jakości – badania VT

Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie badań wizualnych spoin zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Bieżące raportowanie wyników z przeprowadzonych badań
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej
Oczekujemy:
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego (konstrukcje spawane)
  • Wykształcenia średniego - mile widziane techniczne
  • Znajomości procesów spawalniczych i zagadnień z jakości – mile widziane
  • Certyfikatu VT2 – mile widziany
  • Znajomości obsługi programu AutoCad - mile widziane
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Udział w ciekawych, odpowiedzialnych i międzynarodowych projektach (głównie konstrukcje mostowe)
  • Pracę z doświadczonym, zaangażowanym i życzliwym zespołem
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową)
  • Pracę w miłej atmosferze na miejscu, w siedzibie firmy
  • 8-godzinny dzień pracy (system 2 zmianowy)