kandydatów

Etat Doradca Techniczno-Handlowy (inwestycje i budowy)

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Katowice

Naszym klientem jest producent rozwiązań technicznych dla branży budowlanej. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w doradztwie technicznym i współpracy z klientami inwestycyjnymi (wykonawcami, inwestorami, deweloperami, architektami, spółdzielniami, itp.). Poszukiwana osoba odpowiedzialna będzie za opiekę nad obecnymi klientami firmy i budowanie sieci sprzedaży na rynku inwestycyjnym w okolicy Katowic, jak i innych miast woj. śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Doradca Techniczno-Handlowy (inwestycje i budowy)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 05/2021/AM/DTH/K
Główne zadania:
  • sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę – produktów z branży mocowań – na inwestycje budowlane,
  • obsługa inwestycji – nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami inwestycyjnymi na powierzonym regionie (współpraca z projektantami, wykonawcami, deweloperami, inwestorami, architektami, wspólnotami mieszkaniowymi, itp.),
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert i rozwiązań techniczno – handlowych,
  • planowanie działań handlowych,
  • prowadzenie negocjacji i doradztwo techniczne.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży (np. Specjalista ds. Sprzedaży, Przedstawiciel Handlowy, Doradca Techniczny, KAM, Manager ds. sprzedaży),
  • doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów w kanale inwestycyjnym,
  • mile widziane doświadczenie w branżach: mocowań, konstrukcji, systemów ociepleń, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, stolarki (okna, drzwi, bramy), meblarskiej, maszynowej czy automatyki,
  • zmysł techniczny, handlowy i organizacyjny,
  • zaangażowanie, inicjatywa i motywacja do działania,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • prawo jazdy kat. B.
Korzyści:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność w działaniu i elastyczny czas pracy,
  • możliwość objęcia stanowiska Koordynatora Regionu Polski Południowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne premie,
  • home office,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy do prywatnego użytku, laptop, telefon).
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.