kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Będzin

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Będzin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kompleksowa obsługa w zakresie czynności związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną przeciwpożarową oraz ochroną środowiska na terenie Wytwórni Konstrukcji Stalowych
  • Realizacja szkoleń BHP wstępnych i okresowych
  • Kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż., ochrony środowiska
  • Kontrola warunków BHP i ppoż. w obszarze robót prowadzonych przez pracowników firmy, jak i podwykonawców
  • Wykonywanie i aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy
  • Reprezentowanie firmy w zakresie stanu bhp i ppoż. w przypadku kontroli ze strony Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Państwowej Inspekcji Pracy
  • Nadzorowaniem bieżących spraw dotyczących ochrony środowiska oraz współpraca z instytucjami i urzędami w tym zakresie
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów oraz prowadzenia sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, koordynowanie działań poprawiających stan bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa pracy i higieny pracy
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale BHP w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
  • Znajomość środowiska BDO w celu prowadzenia ewidencji odpadów
  • Znajomość pakietu MS Windows Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Samodzielność i własna inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Rynkowe wynagrodzenie.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (karta multisport).