kandydatów

Etat Specjalista ds. Analiz / Asystent Dyrektora

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Gliwice

Dla globalnej firmy produkcyjnej z Gliwic poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. analiz, przy współpracy i realizacji zadań zleconych przez dyrektora. Kluczowymi wymogami są: umiejętność analizy danych, dobra znajomość Excel i język angielski.

Specjalista ds. Analiz / Asystent Dyrektora
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: 10/2021/AM/AP/G
Główne zadania:
  • realizacja zadań związanych ze zbieraniem informacji z różnych działów, koordynacji i kontroli budżetów (np. budżet kosztowy, osobowy, inwestycyjny) i analizami produkcyjnymi (praca na wielu danych),
  • pomoc w przygotowywaniu zestawień, raportów prezentacji dla Dyrektora,
  • prezentacja wyników za pomocą MS Office (Excel, Power Point),
  • udział w organizacji szkoleń pracowniczych na potrzeby działu produkcji,
  • dwa razy do roku opracowywanie budżetu dla poszczególnych działów,
  • nadzór nad obiegiem faktur, kontakt z poddostawcami,
  • współpraca z pozostałymi działami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne, ewentualnie status studenta ostatniego roku,
  • mile widziane doświadczenie w motoryzacji,
  • zaawansowana znajomość Excel,
  • umiejętność analizy danych,
  • umiejętność przygotowywania zestawień i raportów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość narzędzi służących do analizy danych.
Korzyści:
  • pracę w nowoczesnej fabryce,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
  • atrakcyjne świadczenia socjalne i inne benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, bonusy świąteczne i wakacyjne),
  • wysoka kultura organizacyjna firmy i przyjazne środowisko pracy,
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.