kandydatów

Etat Automatyk - Elektryk

Firma: Aures Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6379893, z dnia 2022-01-18

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 – letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Automatyk - Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw elementów automatyki i sterowania oraz instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i remontów parku maszynowego
  • Weryfikacja kart technicznych, dokumentacji technicznej urządzeń oraz instalacji maszyn
  • Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • Kontrolowanie stanu magazynku części zamiennych
  • Raportowanie w systemie działań odejmowanych na maszynach

Wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki i automatyki (napędy, falowniki, sterowniki, PLC i Simens S7)
  • Znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych, i pneumatycznych, potwierdzone doświadczeniem zawodowym
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • MS Exel na poziomie podstawowym
  • SEP do 1 kV
  • Uprawnienia na wózki widłowe - egzamin UDT

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prace w przyjaznym , zaangażowanym zespole