kandydatów

Etat Kierownik Projektu

Firma: Aures Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6450810, z dnia 2022-01-31

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 – letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektem zgodnie z wewnętrzną metodyką zarządzania projektami,
  • Odpowiedzialność za projekt od momentu nominacji (rozpoczęcia projektu) do momentu rozpoczęcia produkcji seryjnej,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektu oraz nadzór nad jego budżetem,
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • Przygotowanie planu wdrożenia produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Zarządzanie zespołem projektowym (dedykowanym i tym wynikającym ze struktury macierzowej),
  • Kontakt z Klientem na każdym etapie projektu w tym udział w spotkaniach projektowych w siedzibach Klientach,
  • Raportowanie osiąganych postępów i wyników,
  • Przygotowywanie i prowadzenie przeglądów i spotkań dotyczących statusu projektu,
  • Inicjowanie i nadzorowanie procesu analizy i rozwiązywania problemów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Znajomość procedur APQP oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz MS Project,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia spotkań, również w środowisku międzynarodowym,
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (posiadanie prawo jazdy kat. B).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów.