kandydatów

Etat Молодший консультант з підбору персоналу

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Gliwice

Ми шукаємо людину, зацікавлену в роботі, графік – 3/5 (три повні робочі дні), в команді компанії “Horyzont” в Глівіце.

Молодший консультант з підбору персоналу
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: 4/2022/AM/MK/G
Обов’язки:
  • пошук людей, які шукають роботу або зацікавлені в зміні роботи,
  • співбесіди з кандидатами та підготовка рекомендацій,
  • представлення кандидатів роботодавцям.
Вимоги:
  • досвід роботи в соцмережах,
  • організованість в роботі та активність,
  • комунікабельність для ведення багатьох і частих розмов,
  • комунікативне знання польської та англійської мов.
Ми пропонуємо:
  • повне навчання,
  • незалежні проекти підбору персоналу,
  • робота з 9:00 до 15:00 чотири дні на тиждень,
  • трудовий договір і оплата за стажем роботи,
  • бонус за продуктивність.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.