kandydatów

Etat Kierownik robót mostowych

Firma: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Będzin

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym fachowcem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

 Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik robót mostowych

Miejsce pracy: Będzin oraz delegacje w całej Polsce

Zakres obowiązków:
  • Zaangażowanie w etap przetargowy w zakresie: wizji lokalnych, analizy ofert i cen proponowanych przez podwykonawców,
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót mostowych,
  • Planowanie i koordynowanie robót w oparciu o wymogi projektowe, specyfikację techniczną, terminy umowne,
  • Organizowanie i nadzorowanie prac zgodnie z przepisami BHP,
  • Monitorowanie, kontrola harmonogramów i dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej,
  • Rozliczanie robót z Zamawiającym i z Podwykonawcami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w specjalności mostowej,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku przy realizacji robót mostowych,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności mostowej,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności,
  • Dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy w delegacji,,
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach (głównie konstrukcje mostowe),
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową).